Top.Mail.Ru

Apbedīšanas birojs Rīgā| Apbedīšanas birojs atsauksmes| - Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres.

Pāriet uz saturu
Bēres. Apbedīšanas pakalpojumi. Bēru vainagi. Kremēšana. Morgs. Apbedīšana. Apbedīšanas birojs. Zārku cenas. Kremēšanas izmaksas. Rīgas kremācijas centrs. Uzraksti uz lentām. Bēru ceremonija. Atvadas apbedīšanā. Kremēšana. Zārki. Krematorija. Urnu apbedīšana. Rantans SIA.
Artilērijas 46, Rīga| Apbedīšanas birojs Rantans| Apbedīšanas firma Rantans|
Apbedīšanas birojs Rantans ir viens no vecākajiem Latvijā, kurš piedāvā apbedīšanas pakalpojumus jau 30 gadus.

Savas darbības laikā biroja speciālisti ir uzkrājuši unikālu pieredzi apbedīšanas jomā, kā arī izstrādājuši vairāk kā 150 apbedīšanas piederumu paraugus, no kuriem daudzi ir patentēti LR Patentu birojā.

Mēs strādājam pēc principa - lai dzīve būtu gaiša.
 
Apbedīšanas birojs SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS strādājot ar esošajiem un topošajiem klientiem, darbs tiek veikts kvalitatīvi un laicīgi.
 
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Katram no mums dzīvē gadās brīdis, kad zaudējam tuvinieku - sev tuvu, mīļu cilvēku. Bez šaubām, tas notiek negaidīti un šādam smagam brīdim nav sagatavojies neviens.

Lai savus mīļos izvadītu ar godu un cieņu, ar Jums kopā esam mēs - Apbedīšanas biroja "Rantans" darbinieki.

Šajā jomā kvalificēti strādājam jau no 1987. gada.
Apbedīšanas birojs "Rantans" sniedz visus ar bērēm saistītos pakalpojumus: dokumentu formēšanu, mirušā transportēšanu uz morgu un kapiem. Organizējam atvadu ceremoniju gan laicīgo izvadīšanu, gan ar mācītāju, muzikālo pavadījumu, transporta pavadītājiem, kremācijas organizēšanu, bēru mielastu zāli. Kā arī piedāvājam visus bērēm nepieciešamos piederumus: zārkus (gan drapētus, gan priedes koka, gan cēlkoka), krustus, plāksnītes ar mirušā datiem, zārku pārklājus, tautiskās segas, apģērbu mirušajiem, vainagus, štrausus, sēru lentas.
Sniedzam pakalpojumus gan Rīgā, Gan citās Latvijas vietās, kā arī organizējam mirušā nogādāšanu uz citām valstīm. Veicam arī apbedīšanu, ja mirušo ieved noi ārzemēm.
Mūsu fimā strādā vairāki kvalificēti psihologi, to vidū Konstanīns Žiharevs, kurš ir sarakstījis grāmatas, kuras izlasot palīdzēs Jums pārvarēt dzīves grūtos brīžus.
Vislabāk mūsu personālu raksturo māka uzklausīt un sadzirdēt ikvienu cilveku, kas griezies pie mums. Mūsu darbinieki sniedz vispusīgas konsultācijas un profesionālu palīdzību ikvienam klientam. Katru gadījumu skatām individuāli.
Sameklēsim risinājumu katram individuāli. Mūsu uzdevums: ir visu apbedīšanas un rituālu tradīciju ievērošana un cienīgas apbedīšanas vai kremācijas nodrošināšana. Mūsu mērķis: būt par drošu un uzticīgu palīgu ar atbalsta funkcijām sēru un sāpju brīdī.Mūsu mērķis: bēru organizēšana un atbalsta sniegšana piederīgiem grūtajā brīdī.
BRĪDĪ, KAD MŪŽĪBĀ AIZGĀJIS TUVS CILVĒKS, AR GODPRĀTĪGU ATTIEKSMI JUMS PALĪDZĒS MŪSU PIEREDZĒJUŠIE DARBINIEKI:
– nogādājam mirušo aukstuma kamerā un sagatavojam bērēm, – piedāvājam zārkus, urnas, vainagus, lentas ar uzrakstu, plāksnes, sveces, tautiskās segas, līķautus, roku apsējus, sēru karodziņus, sēru ceremoniju, atbilstošus klienta finansiālajām iespējām, – organizējam sēru ceremoniju un mūziku, – nodrošinām transportu, pakalpojumus kapos un krēmatorijā, – sniedzam uzziņas un kosnultācijas, – organizējam viesību galda  klāšanu, ts ar dažādiem audumiem. Jūs varat pasūtīt šādus pakalpojumus: Kapu pieminekļi |kapu apmales| bēru izmaksas| bēru vainagi rīgā |ziedu piegāde| kapu pieminekļi| apbedīšanas birojs| ziedu kurjers| kapu plāksnes| apbedīšanas firma rīgā| Apbedīšanas pakalpojumi. Bēru vainagi. Kremēšana. Morgs. Apbedīšana. Apbedīšanas birojs. Zārku cenas. Kremēšanas izmaksas. Uzraksti uz lentām. Bēru ceremonija. Atvadas apbedīšanā. Kremēšana. Zārki. Krematorija. Urnu apbedīšana.
– nepieciešamības gadījumā izbraucam uz mājām jebkurā diennakts laikā. -  Mežģīņu, zīda un vilnas pārklāji, vainagi, ziedi, lentas ar uzrakstu. -  Sēru karodziņi, roku apsējās, sveces un krusti visām konfesijām.

Iespējams profesionālu aģentu izsaukt uz mājām.

Ņemot vērā esošo ekonomisko situāciju valstī, esam izstrādājuši pakalpojumu kompleksu maznodrošinātām personām.

Tāpat informējam klientus par iespējām izmantot valsts piešķirtos apbedīšnas pabalstus gan mirušajam, gan palikušajam laulātajam, gan pabalstu no sociālās palīdzības dienesta.
Bēres. Apbedīšanas pakalpojumi. Bēru vainagi. Kremēšana. Morgs. Apbedīšana. Apbedīšanas birojs. Zārku cenas. Kremēšanas izmaksas. Rīgas kremācijas centrs. Uzraksti uz lentām. Bēru ceremonija. Atvadas apbedīšanā. Kremēšana. Zārki. Krematorija. Urnu apbedīšana. Rantans SIA.
Kremācija | Kremēšana| Kremācijas centrs

Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Bēres. Bēru vainagi. Rīgas kremācijas centrs. Cik maksā kremēšana. Kremēšana. Bēres apģērbs. Bēru vainagi cenas. Beru vainagi. Urnas apbedīšana. Vainagi bērēm. Bēru ceremonija. Apbedīšanas pakalpojumi riga. Zārki. Bēru organizēšana. Apbedīšanas biroji rīgā. Rantans. Apbedīšanas birojs. Apbedīšanas pakalpojumi. Morga pakalpojumi. Zārku izgatavošana.
Atgriezties pie satura