Apbedīšanas pakalpojumi - viņpasaulē ar cieņu - Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|

Funeral SHOP Rantans SIA
Pāriet uz saturu

Aizlūgums par nelaiķi

Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|
Aizlūgums par nelaiķi
 
 
Dažādu iemeslu dēļ (nelaiķa gribas dēļ vai arī, ja ir grūtības sarīkot publisku dvēseles aizlūguma dievkalpojumu) dažreiz dievkalpojums notiek pēc vairākām dienām vai nedēļām, bet ir gadījumi, kad pat gadu pēc bērēm. Vienā zināmā gadījumā sieviete, kas dzīvoja kopā ar vīru Parīzē, tur nomira, bet savā testamentā izteica vēlēšanos, lai pavasarī viņas pīšļi tiktu apglabāti blakus viņas vasaras mājai ASV. Apglabājot pīšļus, dievkalpojums tika noturēts nelielā kopienas baznīciņā. Atraitnis uz to ar vēstulēm vai telefoniski uzaicināja dažus tuvus draugus. Tāds dievkalpojums parasti tiek noturēts baznīcā, bet var notikt arī citā vietā, piemēram, mājās vai klubā, kura biedrs bijis nelaiķis.
 
 
Ģimene vai tuvākie draugi pasūta ziedus altāra izrotāšanai. Parasti dievkalpojums notiek meditācijas veidā. Ja baznīca ir liela, aizlūguma dalībnieki sapulcējas kapličā. Rūpīgi tiek izvēlēts klasiskās mūzikas pavadījums, pie tam priekšroka tiek dota Baham. Dažreiz koris vai dziedātājs izpilda nelaiķa mīļākās himnas.
 
 
Parasti mācītājs vai nelaiķa tuvs draugs notur īsu panegiriku. Pēc tam ģimene uz īsu brīdi pieņem aizlūguma dalībniekus, kuri izsaka dažus mierinājuma vārdus un aiziet.
 
 
Uz aizlūgumu par nelaiķi cilvēki parasti ierodas parastā ielas apģērbā, sievietes ir cepurēs vai bez tām, atkarībā no vietējām paražām.
 
 
Austrumu baznīca pareizi jau no seniem laikiem ir noteikusi, ka mirušo dvēseles aizlūgumam jānotiek četrdesmit dienu laikā (četrdesmit dienu aizlūgums) un it īpaši  četrdesmitajā dienā (četrdesmitā diena pēc nāves). Svētie apustuļi ieviesa šo paradumu Kristus Baznīcā, tas ir paradums, kāds bija jau jūdiem, - aizlūgt par mirušo četrdesmit dienu laikā.
Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Darba pieredze vairāk ka 30 gadi. Mēs strādājam pēc principa - lai dzīve būtu gaiša.
Apbedīšanas birojs SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS
strādājot ar esošajiem un topošajiem klientiem, darbs tiek veikts kvalitatīvi un laicīgi.
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Kapu pieminekļi, kapu apmales, bēru izmaksas, bēru vainagi rīgā, ziedu piegāde, apbedīšanas birojs, ziedu kurjers, kapu plāksnes, apbedīšanas firma rīgā, cik izmaksa bēres, bēru mielasts rīgā, bēru organizēšana, apbedīšanas pakalpojumi, bēru mielasts, apbedīšanas izmaksas, cik maksā bēres, apbedīšanas birojs, apbedīšanas firma, apbedīšanas izmaksas, cik izmaksā bēres, kapu krusti cenas.Abbedīšanas pakalpojumu
kremācijas centrs RANTANS SIA
Artilērijas iela 46, Rīga, LV-1009
    +371 67272289, +371 29262410
Mēs būsim ar Jums jūsēja grūtajā brīdi.. Mūsu apbedīšanas firmas RANTANS reputācija ir garantija, ka sēru pasākums notiks cienīgi.
Atgriezties pie satura