Apbedīšanas pakalpojumi - viņpasaulē ar cieņu - Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|

Funeral SHOP Rantans SIA
Pāriet uz saturu

Apbedīšana un kapa apzīmēšana

Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|
Apbedīšana un kapa apzīmēšana
 
 
           Dažādu konfesiju mācītāji vai rabīns dodas līdzi ģimenei uz kapsētu, lai pie kapa veiktu īsu rituālu.
 
 
Līdzīgi senčiem, mēs arī tagad uzstādām apbedījuma vietās plāksnes ar uzrakstiem, bet senā slāvu paraža celt kapu pieminekļus no tūkstošgadīgiem laukakmeņiem atspoguļojas mūsdienu mazo formu arhitektūras meistaru daiļradē.
 
 
Uz kapa pieminekļa tiek norādīts nelaiķa vārds, viņa dzimšanas un miršanas  dati, bieži arī radniecība: "Mīļotais tēvs",  "Mīļotais dēls". Dažreiz pievieno vienu - divas epitāfijas rindas. Ģimene pasūta kapu plāksni vai pieminekli tūlīt pēc bērēm un pēc iespējas par minimālu cenu - sarežģīti kapu pieminekļi ar skulpturāliem attēliem var maksāt tūkstošus dolāru. Izgatavotājs pieminekli vai memoriālo plātni uzstāda bez papildus maksas.
 
 
Ja pieminekli vai memoriālo plātni nav paredzēts uzstādīt, apbedīšanas biroja īpašnieks atbilstoši saņemtajām instrukcijām var apzīmēt kapu ar vienkāršu bronzas plāksnīti, uz kuras ir galvenie dati par nelaiķi, tā maksā ievērojami mazāk par kapu plāksni.
 
 
Atsevišķos kapsētas sektoros ar tādām plāksnītēm apzīmē visus jaunos kapus.
 
 
Ja aplūkojam visu kapu vietu daudzveidību,  ir redzamas kontrastējošās atšķirības iespējamās cenas ziņā starp nelieliem koka krustiem, pieticīgiem puķu dārziņiem un plāksnēm virs vieniem kapiem, un bagātīgām būvēm virs citiem.
 
 
Nedomāju ar to kādu aizvainot, bet dažāda augstuma metāla nožogojumi, kas aizņem apmēram divdesmit procentus kapsētas platības un apgrūtina brīvu pārvietošanos gar kapiem, bez regulāra, rūpīga remonta un krāsošanas rūsē, zaudē izskatu un formu. Nožogojums izskatās pieņemami, ja tas ir zems un iekļaujas kapa vietas kopējā arhitektoniskajā kompozīcijā. No kapsētu arhitektūras profesionāļu viedokļa, metāls kā materiāls īpaši neatbilst  apbedījuma vietas estētiska noformējuma prasībām. Šeit priekšroka būtu dodama akmenim, kokam, plāksnītei.
 
 
Ārzemēs lielākā daļa kapsētu piedāvā pastāvīgu kapu kopšanu, kuras vērtība ietilpst kapsētas zemes gabala cenā. Tomēr ģimenes parasti pastāvīgi apmeklē savus kapus un rūpējas par tiem, piemēram, kristieši to dara Kapu svētkos, Lieldienās un Ziemassvētkos.
 
 
Vienojas par īpašu kopšanu augiem. Jebkurš augs, lai cik vienkāršs tas būtu, vai pat viens vienīgs  dzīvs ziediņš izsaka dziļāku cieņu nekā plastmasas  vai jebkādas citas mākslīgās puķes.
Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Darba pieredze vairāk ka 30 gadi. Mēs strādājam pēc principa - lai dzīve būtu gaiša.
Apbedīšanas birojs SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS
strādājot ar esošajiem un topošajiem klientiem, darbs tiek veikts kvalitatīvi un laicīgi.
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
 
Kapu pieminekļi, kapu apmales, bēru izmaksas, bēru vainagi rīgā, ziedu piegāde, apbedīšanas birojs, ziedu kurjers, kapu plāksnes, apbedīšanas firma rīgā, cik izmaksa bēres, bēru mielasts rīgā, bēru organizēšana, apbedīšanas pakalpojumi, bēru mielasts, apbedīšanas izmaksas, cik maksā bēres, apbedīšanas birojs, apbedīšanas firma, apbedīšanas izmaksas, cik izmaksā bēres, kapu krusti cenas.Abbedīšanas pakalpojumu
kremācijas centrs RANTANS SIA
Artilērijas iela 46, Rīga, LV-1009
    +371 67272289, +371 29262410
Mēs būsim ar Jums jūsēja grūtajā brīdi.. Mūsu apbedīšanas firmas RANTANS reputācija ir garantija, ka sēru pasākums notiks cienīgi.
Atgriezties pie satura