Apbedīšanas pakalpojumi - viņpasaulē ar cieņu - Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|

Funeral SHOP Rantans SIA
Pāriet uz saturu

Dvēseles aizlūguma noturēšanas vieta

Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|
Zvana izkāršana
 
 
           Paradums izkārt zvanu nāk no tiem laikiem, kad pie mājas durvīm vai blakus tām karājās zvani ar mēlītēm. Kad ģimenē kāds nomira, zvana mēli aptina ar drānu. Vēlāk drānu nomainīja baltas, purpura vai melnas lentas ar baltām vai purpura krāsām.
 
 
           Mūsdienās zvanu izkar reti. To dara tikai tādā gadījumā, ja dvēseles aizlūguma dievkalpojums notiek mājās. Ja ģimenē visi tomēr vēlas ievērot seno paradumu, tā lūdz apbedīšanas biroja īpašnieku pasūtīt ziedus, lai pakarinātu tos virs dzīvokļa vai privātmājas durvju zvana.
 
 
Dvēseles aizlūguma noturēšanas vieta
 
 
           Mūsu mājokļa izmēru ievērojamā samazināšanās padara aizvien pierastāku to, ka šiem nolūkiem tiek izmantoti bēru nami, baznīcas un kapsētu kapličas. Dažas no šīm vietām ir pieticīgas un funkcionālas, kā vecmodīgās apbedīšanas zāles, kurās dvēseles aizlūguma dievkalpojums tiek noturēts tikai tad, kad tas nav bijis iespējams mājās; citas – izmēru ziņā lieli iestādījumi ar savu kapliču un ērģelēm. Mūsdienās pilnīgi pieļaujams noturēt dievkalpojumu morga kapličā, baznīcā, kapsētas svētnīcā, pat, ja mājas apstākļi ļauj tajā piedalīties lielam skaitam uzaicināto (tiek domāta privātmāja).
Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Darba pieredze vairāk ka 30 gadi. Mēs strādājam pēc principa - lai dzīve būtu gaiša.
Apbedīšanas birojs SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS
strādājot ar esošajiem un topošajiem klientiem, darbs tiek veikts kvalitatīvi un laicīgi.
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Kapu pieminekļi, kapu apmales, bēru izmaksas, bēru vainagi rīgā, ziedu piegāde, apbedīšanas birojs, ziedu kurjers, kapu plāksnes, apbedīšanas firma rīgā, cik izmaksa bēres, bēru mielasts rīgā, bēru organizēšana, apbedīšanas pakalpojumi, bēru mielasts, apbedīšanas izmaksas, cik maksā bēres, apbedīšanas birojs, apbedīšanas firma, apbedīšanas izmaksas, cik izmaksā bēres, kapu krusti cenas.
 
           Abbedīšanas pakalpojumu
kremācijas centrs RANTANS SIA
Artilērijas iela 46, Rīga, LV-1009
    +371 67272289, +371 29262410
Mēs būsim ar Jums jūsēja grūtajā brīdi.. Mūsu apbedīšanas firmas RANTANS reputācija ir garantija, ka sēru pasākums notiks cienīgi.
Atgriezties pie satura