Apbedīšanas pakalpojumi - viņpasaulē ar cieņu - Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|

Funeral SHOP Rantans SIA
Pāriet uz saturu

Gatavošanās bērēm

Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|
Gatavošanās bērēm
 
 
Bēru organizāciju pēc iespējas vajag uzticēt cilvēkam, kurš nebūtu pārāk satriekts par zaudējumu – ko darīt, pēdējā laikā mūsu attieksme pret bērēm ir būtiski mainījusies...
 
 
Piemēram, neviens labāk par apbedīšanas biroja īpašnieku jums nedos padomu, kādu zārku un par kādu cenu vajadzētu izvēlēties un kādi pakalpojumi jums šobrīd ir nepieciešami.
 
 
Atbildīgajam par bērēm vajag saprast, ka viņš ir stājies lietišķās attiecībās ārkārtīgi satraucošos apstākļos, kad nelaiķa tuviniekiem nav viegli pieņemt lēmumu. Izskatot jautājumu par izdevumiem, viņam vajag apspriest tos ar apbedīšanas biroja īpašnieku un papūlēties patstāvīgi izlemt pēc iespējas vairāk problēmu.
 
 
Dažreiz tikai pēc vairākiem mēnešiem atbrīvosies rēķinu apmaksāšanai nepieciešamie fondi, bet sarežģītos gadījumos ir nepieciešams saņemt tiesas atļauju tos apmaksāt. Tātad visām naudas lietām nepieciešams pieiet ar vislielāko uzmanību un savaldību.
 
 
Ja nelaiķis vai viņa ģimene ir noteiktas reliģiozas kopienas pārstāvji, nav grūti izvēlēties priesteri ceremonijas veikšanai. Citā gadījumā ar ģimenes piekrišanu var palūgt jebkura konfesionāla novirziena priesteri novadīt dvēseles aizlūgumu.
 
 
Ja tas notiek pilsētā, bet apglabāšana tiek veikta ģimenes zemes gabalā, kas atrodas ievērojamā attālumā, viens vai vairāki ģimenes locekļi vai to pārstāvji pavada nelaiķa miesas līdz apbedīšanas vietai, tā veikšanai parasti tiek salīgts vietējā apbedīšanas biroja īpašnieks. Pēdējais lūdz vietējo mācītāju veikt īsu ceremoniju pie kapa.
Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Darba pieredze vairāk ka 30 gadi. Mēs strādājam pēc principa - lai dzīve būtu gaiša.
Apbedīšanas birojs SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS
strādājot ar esošajiem un topošajiem klientiem, darbs tiek veikts kvalitatīvi un laicīgi.
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Kapu pieminekļi, kapu apmales, bēru izmaksas, bēru vainagi rīgā, ziedu piegāde, apbedīšanas birojs, ziedu kurjers, kapu plāksnes, apbedīšanas firma rīgā, cik izmaksa bēres, bēru mielasts rīgā, bēru organizēšana, apbedīšanas pakalpojumi, bēru mielasts, apbedīšanas izmaksas, cik maksā bēres, apbedīšanas birojs, apbedīšanas firma, apbedīšanas izmaksas, cik izmaksā bēres, kapu krusti cenas.

 Abbedīšanas pakalpojumu
kremācijas centrs RANTANS SIA
Artilērijas iela 46, Rīga, LV-1009
    +371 67272289, +371 29262410
Mēs būsim ar Jums jūsēja grūtajā brīdi.. Mūsu apbedīšanas firmas RANTANS reputācija ir garantija, ka sēru pasākums notiks cienīgi.
Atgriezties pie satura