Top.Mail.Ru

Izpalīdzēsim - tavi pirmie soļi pēc aiziešanas. Apbedīšanas pakalpojumi pirmajās dienās!

"Rantans - Apbedīšanas birojs Rīgā | Bēres, Kremācija un Apbedīšanas pakalpojumi"
Pāriet uz saturu

Izpalīdzēsim - tavi pirmie soļi pēc aiziešanas. Apbedīšanas pakalpojumi pirmajās dienās!

"Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres"
Kā aizlūdz par cilvēku pirmajās dienās pēc nāves
 
 
Pirmajās dienās pēc kāda cilvēka nāves ir svarīgi rasties viņa tuviniekiem un mīļajiem. Lūgšanas ir viens no veidiem, kā izteikt atbalstu, mieru un mīlestību šajā grūtajā laikā. Šeit ir daži padomi par to, kā aizlūgt par cilvēku pirmajās dienās pēc nāves:

Atrodiet mierīgu vietu: Atrodoties klusā un mierīgā vietā, kur jūs varat būt viens ar savām domām un emocijām, sāciet lūgšanu par šo cilvēku. Tas var būt jūsu mājas kapela, baznīca vai vienkārši klusa telpa, kur jūs varat izjust tuvību un mieru.

Atcerieties un izsakiet pateicību: Izklausieties atminēšanā par cilvēku, kas aizgājis, un atcerieties visu to labo, ko viņš sniedza jūsu dzīvē. Izteiciet pateicību par viņa klātbūtni, mācībām un mīlestību, ko jūs viņam piedzīvojāt.

Lūdziet mieru un spēku: Lūdziet Dievu vai jūsu garīgo vadītāju, lai dotu mieru un spēku visiem, kas sāpējās pēc šī zaudējuma. Lūdziet, lai viņiem būtu spēks pārvarēt sāpes un sūtīt mieru sirdīm un prātiem.

Lūdziet pāreju un mīlestību: Lūdziet par glābšanu un mīlestību cilvēka dvēselei, kas aizgājis. Lūdziet, lai viņa dvēsele atrastu mieru un pāreju uz jaunu esību.

Lūdziet par iepriecinošu atbalstu ģimenei: Lūdziet, lai ģimenei un tuviniekiem būtu atbalsts, mīlestība un stiprība šajā grūtajā laikā. Lūdziet, lai viņi justu Dieva klātbūtni un spētu piedzīvot dziedināšanu un mieru.

Izteiciet savas emocijas: Lūgšanas laikā neatbild-ieties no saviem emocijām. Izpaudiet savu sāpi, skumjas vai jebkādas citādas emocijas, kas rodas. Lūdziet Dievu, lai palīdzētu jums iziet cauri šīm emocijām un atvērtu ceļu dziedināšanai.

Katrs cilvēks var veidot savas lūgšanas atbilstoši savai reliģiskajai vai garīgajai pārliecībai un individuālajām vajadzībām. Lūgšanas ir personīgas un intīmas, un tās sniedz iespēju apdomāt, atvērties un meklēt mieru un atbalstu pēc nāves.

Aizlūgšana par cilvēku pirmajās dienās pēc nāves ir svarīgs rituāls, kas palīdz gan aizgājējam, gan viņa tuviniekiem pārvarēt šo grūto laiku. Šajā rakstā apskatīsim, kā baznīca veic šo aizlūgšanu un kā tas var palīdzēt cilvēkam pārejā uz turpmāko dzīvi.

Pirmkārt, ir svarīgi saprast, ka aizlūgšana par cilvēku pirmajās dienās pēc nāves ir vērsta ne tikai uz aizgājēju, bet arī uz viņa tuviniekiem un draugiem. Šajā laikā cilvēki bieži jūtas skumji un vientuļi, tāpēc aizlūgšana var palīdzēt tiem atrast mieru un atvieglojumu.

Trešajā dienā pēc nāves, baznīca lūdz Dievu uzcelt aizgājēju no miroņiem, atceroties kā augšāmcēlās Jēzus Kristus. Šis lūgums ir vērsts uz to, lai aizgājējs varētu sākt savu ceļojumu uz turpmāko dzīvi, un lai viņa dvēsele varētu atrast mieru un atvieglojumu.

Devītajā dienā pēc nāves, baznīca lūdz tam Kungam, lai viņš pieskaitītu aizgājēju pie Dieva svētajiem. Šis lūgums ir vērsts uz to, lai aizgājējs varētu sākt savu ceļojumu uz Dieva valsti, kur viņš būs apvienots ar citiem svētajiem, kas tiek iedalīti deviņās amata pakāpēs.

Psihologs Rīgā Konstantīns Žiharevs norāda, ka aizlūgšana par cilvēku pirmajās dienās pēc nāves var palīdzēt tuviniekiem pārvarēt sāpes un skumjas, kas saistītas ar zaudējumu. Tas var palīdzēt tiem atrast mierīgu prātu un atvieglojumu, zinot, ka viņu mīļotais cilvēks ir aizgājis uz labāku vietu.

Lai gan aizlūgšana par cilvēku pirmajās dienās pēc nāves ir galvenokārt vērsta uz aizgājēju un viņa tuviniekiem, tas var būt svarīgs rituāls arī visai sabiedrībai. Tas var palīdzēt cilvēkiem atgādināt par mūsu kopējo cilvēcisko pieredzi un par to, ka mēs visi esam nāves pakļauti.

Galvenais, kas jāatceras, ir tas, ka aizlūgšana par cilvēku pirmajās dienās pēc nāves ir svarīgs rituāls, kas palīdz cilvēkam pāriet uz turpmāko dzīvi. Tas var palīdzēt viņiem atrast mieru un atvieglojumu, kā arī atgādināt mums par mūsu kopējo cilvēcisko pieredzi.

Ar patiesu ticību cilvēka dvēseles nemirstībai, ticot, ka mirušos sagaida  vispārēja augšāmcelšanās, ticot Kristus Pastarajai tiesai un tam, ka katram tiks atdarīts pēc viņa darbiem, pareizticīgā baznīca neatstāj savus mirušos bērnus bez lūgšanām, īpaši pirmajās dienās pēc viņu nāves un kopējās mirušo piemiņas dienās. Tā lūdzas par viņiem trešajā, devītajā un četrdesmitajā dienā pēc viņu nāves.
 
Trešajā dienā pēc aizgājēja nāves baznīca, atceroties kā augšāmcēlās Jēzus Kristus,  lūdz Viņam uzcelt aizgājēju no miroņiem turpmākajai svētlaimīgajai dzīvei.
  
Devītajā dienā baznīca lūdz tam Kungam, lai viņš pieskaitītu aizgājēju pie Dieva  svētajiem, kas, tāpat kā eņģeļi, tiek iedalīti deviņās amata pakāpēs.
  
Trīsdesmitajā vai četrdesmitajā dienā notiek lūgšana, lai Jēzus Kristus, kurš ir pacēlies debesīs, aizvestu uz Svētlaimīgo mitekļiem arī mirušo.
  
Dažreiz aizlūgums par mirušo viņu tuvinieku centības un ticības dēļ visu četrdesmit dienu laikā tiek veikts katru dienu, to laikā tiek noturētas dvēseles aizlūguma Liturģijas un Mirušā piemiņas dievkalpojumi; šos dvēseles aizlūgumus sauc par četrdesmit dienu aizlūgumu.
 
Visbeidzot, aizgājēja nāves gadadienā par viņu lūdzas viņa tuvākie radinieki un uzticamākie draugi, tā izsakot ticību, ka cilvēka nāves diena nenozīmē viņa iznīcības dienu, bet gan jaunu atdzimšanu mūžīgai dzīvošanai; tā ir diena, kad cilvēka nemirstīgā dvēsele pāriet citos dzīves apstākļos, kur vairāk nav vietas zemes slimībām, bēdām un nopūtām.

Kapu pieminekļi, kapu apmales, bēru izmaksas, bēru vainagi rīgā, ziedu piegāde, apbedīšanas birojs, ziedu kurjers, kapu plāksnes, apbedīšanas firma rīgā, cik izmaksa bēres, bēru mielasts rīgā, bēru organizēšana, apbedīšanas pakalpojumi, bēru mielasts, apbedīšanas izmaksas, cik maksā bēres, apbedīšanas birojs, apbedīšanas firma, apbedīšanas izmaksas, cik izmaksā bēres, kapu krusti cenas.
Apskatīt ziņu avotu:


Atgriezties pie satura