Top.Mail.Ru

Kā aizlūdz par cilvēku pirmajās dienās pēc nāves

Pāriet uz saturu

Kā aizlūdz par cilvēku pirmajās dienās pēc nāves

Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres.
Kā aizlūdz par cilvēku pirmajās dienās pēc nāves
 
 
Ar patiesu ticību cilvēka dvēseles nemirstībai, ticot, ka mirušos sagaida  vispārēja augšāmcelšanās, ticot Kristus Pastarajai tiesai un tam, ka katram tiks atdarīts pēc viņa darbiem, pareizticīgā baznīca neatstāj savus mirušos bērnus bez lūgšanām, īpaši pirmajās dienās pēc viņu nāves un kopējās mirušo piemiņas dienās. Tā lūdzas par viņiem trešajā, devītajā un četrdesmitajā dienā pēc viņu nāves.
 
 
Trešajā dienā pēc aizgājēja nāves baznīca, atceroties kā augšāmcēlās Jēzus Kristus,  lūdz Viņam uzcelt aizgājēju no miroņiem turpmākajai svētlaimīgajai dzīvei.
  
Devītajā dienā baznīca lūdz tam Kungam, lai viņš pieskaitītu aizgājēju pie Dieva  svētajiem, kas, tāpat kā eņģeļi, tiek iedalīti deviņās amata pakāpēs.
  
Trīsdesmitajā vai četrdesmitajā dienā notiek lūgšana, lai Jēzus Kristus, kurš ir pacēlies debesīs, aizvestu uz Svētlaimīgo mitekļiem arī mirušo.
  
Dažreiz aizlūgums par mirušo viņu tuvinieku centības un ticības dēļ visu četrdesmit dienu laikā tiek veikts katru dienu, to laikā tiek noturētas dvēseles aizlūguma Liturģijas un Mirušā piemiņas dievkalpojumi; šos dvēseles aizlūgumus sauc par četrdesmit dienu aizlūgumu.
 
Visbeidzot, aizgājēja nāves gadadienā par viņu lūdzas viņa tuvākie radinieki un uzticamākie draugi, tā izsakot ticību, ka cilvēka nāves diena nenozīmē viņa iznīcības dienu, bet gan jaunu atdzimšanu mūžīgai dzīvošanai; tā ir diena, kad cilvēka nemirstīgā dvēsele pāriet citos dzīves apstākļos, kur vairāk nav vietas zemes slimībām, bēdām un nopūtām.

Kapu pieminekļi, kapu apmales, bēru izmaksas, bēru vainagi rīgā, ziedu piegāde, apbedīšanas birojs, ziedu kurjers, kapu plāksnes, apbedīšanas firma rīgā, cik izmaksa bēres, bēru mielasts rīgā, bēru organizēšana, apbedīšanas pakalpojumi, bēru mielasts, apbedīšanas izmaksas, cik maksā bēres, apbedīšanas birojs, apbedīšanas firma, apbedīšanas izmaksas, cik izmaksā bēres, kapu krusti cenas.Atgriezties pie satura