Apbedīšanas pakalpojumi - viņpasaulē ar cieņu - Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|

Funeral SHOP Rantans SIA
Pāriet uz saturu

KRĀPNIECĪBAS SHĒMAS. MELNIE AĢENTI, MORGI UN KAPI

Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|
Published by ieeja Apbedīšana · 8 Aprīlis 2019
Tags: KRĀPNIECĪBASSHĒMAS:MELNIEAĢENTIMORGIUNKAPI
KRĀPNIECĪBAS SHĒMAS: *MELNIE* AĢENTI, MORGI UN KAPI

 
No tuva cilvēka nāves pirmajām minūtēm, nelaiķa radinieki bieži vien ir tāda stāvoklī, kad bēdas un smagums paver saprātīgas un pareizas darbības, kuras nepieciešams veikt, lai pasargātu sevi no krāpnieciskām shēmām, kuras izmanto ārkārtas dienestu (policijas, ātrās palīdzības), morgu, slimnīcu un kapsētu darbinieki savās personiskajās interesēs.

 
Kas jāzina un ko nevajadzētu darīt:

 
Policijas, ātrās palīdzības vai slimnīcas darbinieki, konstatējot cilvēka nāvi, nav tiesīgi piedāvāt saistīto apbedīšanas dienestu un privāto rituālu aģentu pakalpojumus. Izmantojot šo personu ieteikūmus (pakalpojumus), jūs garantētāk saņemsiet aukstākas cenas bēru organizēšanai, kā arī ar lielu varbūtības daļu paliksiet neapmierināti ar piedāvāto preču un pakalpojumu kvalitāti.

 
Tāpat jums jāatceras, ka jebkurš zvans uz jūsu tālruņa numuru ir nelegāls un ir komerciāls, tas ir, pārdots (vidēji *melnais* rituālais aģents dod informatoram pieklājīgu naudas summu par operatīvo datu sniegšanu par nāves iestāšanās faktu).

Visu darot ar prātu, daudziem, nevajadzīgiem tēriņiem, jūs varat izvairīties.

Neļaujieties tiem, kuri cenšas izvilkt no jums naudu: lielāko daļu sedz valsts apbedīšanas pabalsts.

Pasargāt sevi no negodīgas konkurences var tikai vienā veidā – veikt zvanu uz laiku pārbaudītā rituālā aģentūra pašam. Mūsu firmai – Ritālo pakalpojumu birojam RANTANS (rantans lv) ir nevainojama darba pieredze vairāk nekā 30 gadus.

 
Nākamais mēģinājums krāpties, dažkārt no banālās šantāžas, rodas brīdī, kad mirušā radinieki atrodas morga teritorijā. Pat ja jums uz rokām jau ir oficiāls līgums, kuru noformēja apbedīšanas birojā, privātu rituālu dienestu darbinieki, melnie aģenti vai morgu darbinieki var darīt visu iespējamo, lai “pārtvertu” pasūtījumu rituālu piederību piešķiršanai un bēru organizēšanai. Pateicoties psiholoģiskās iedarbības metodēm, bet reizēm arī uz tiešiem draudiem, viņi (melnie agenti) mēģinās pārliecināt cilvēkus, ka, noformējot bēres nevis morgā, viņi būs apmānīti un maksās lielāku, nekā varētu, summu. Manipulējot ar morga sanitārajiem pakalpojumiem (ķermeņa balzamēšana, ģērbšanās utt.) un citi pakalpojumi, kas, noformējot bēres “ne morgā”, it kā uzaug, viņi apzināti ievada nelaiķa radiniekus maldībā, kas ir tiešs LR krimināltiesību pārkāpums. Atcerieties, morgi nesniedz atlaides un nav tiesību “spēlēt” cenām par sniegtajiem pakalpojumiem. Lūdziet šādiem viltvārdiem sniegt Cenrādi šīs ārstniecības iestādes pakalpojumiem, kas apliecināti ar zīmogu un tā vadītāja parakstu.
 
Neļaujieties provokācijai, atcerieties, Patērētāju tiesību aizsardzības likums vienmēr būs jūsu pusē. Pieņemiet tikai suspendētus lēmumus!
 
Ja esat apglabājis vecu cilvēku vai invalīdu, vai jūsu ģimenē ir zems ienākums, tad pēc bērēm ar visiem čekiem var vērsties rajona sociālās palīdzības pārvaldē.
 
Trešais plāns, uz kuru vērst uzmanību – tā ir sadarbība ar kapsētu darbiniekiem, kuri var piedāvāt jums iegādāties vai izvēlēties vietu kapsētā. Ir jāzina, ka lielākā daļa Rīgas kapsētu ir slēgtas un jaunas vietas uz tām tiek piedavātas tikai zem ģimenes - dzimtas apglabāšanas ar Rīgas domes kapsētu un komunālā departamenta pārvaldes atļauju.

 
Krāpšana rituāla jomā nav nekas jauns. Rituāls bizness ir viens no korumpētajiem, bet mirušā apdullinātie radinieki ir gatavi maksāt jebkādu naudu, lai pienācīgi pavadītu tuva cilvēka pēdējā ceļā.
Melno aģentu krāpniecisko darbību rezultātā var būt pilnīgi atšķirīgas sekas: no lieliem finanšu zaudējumiem līdz pilnīgai bēru procesa sabrukšanai.
Vairumā gadījumu pagrīdes aģenti ir iesniedzami nelaiķa radiniekiem, kuri atrodas nomāktā stāvoklī un nespēj adekvāti uztvert īstenību, rituālo aģentūru vai sociālo dienestu darbiniekus utt. Tad viņi piedāvā apbedīšanas pakalpojumus par augstām cenām.
Kā vienmēr, tuvākajiem radiniekiem nav vēlēšanās strīdēties vai tirgoties ar aģentu, bet pēdējais nesniegs faktisko pakalpojumu izpildes kvalitātes garantijas.

 
Vēl viena krāpniecības forma ir pastāvīgie telefona zvani no *melniem* aģentiem, kas vairākas stundas pavada mājas pie tālruņa.
Bet, ja jūsu tuvais cilvēks ir miris mājās – ar aģenta steidzamu ierašanos un visu vajadzīgo konsultāciju rīkošanu ir nepieciešams zvanīt pašam, izvēloties kārtīgu apbedīšanas firmu, kas ieteica sevi no pozitīvas puses, kurai ir ilgstoša darba pieredze šajā jomā.

Jāņem vērā – neviens kārtīgs un godīgs apbedīšanas institūciju pārstāvjis nezvana pats un nebrauc uz māju bez maksas un uzreiz!

 
Šī parādība tikai liecina par korumpētību policijas un medicīnas iestādēs, kuras “pārdod” informāciju par mirušajiem par noteiktu atlīdzību.

 
Bieži vien iepriekš pieteiktā aģenta tāme izceļas bēru dienā vairākas reizes, bet, tā kā process jau ir sākts, radiniekiem nav citas izejas, kā apmaksāt visu pēc jaunpieteiktā tarifa. Tāpat ir arī fakts, ka krāpnieks, norādot iepriekš tāmē vislabāko un dārgāko, pēc fakta ir sniedzis lētāku preci un pakalpojumu, atsaucoties uz - no tā neatkarīgiem neparedzētiem apstākļiem.

 
Neapstrīdami, apbedīšanas darbi ir vieni no vissmagākajiem cilvēka dzīvē, un, patiešām, dažreiz ir vieglāk samaksāt naudu profesionāļiem, nekā apspiestā stāvoklī censties visu izlabot un to darīt pašiem.


 
Lai nekļūtu par krāpnieku upuri, ir jāievēro daži vienkārši noteikumi.

 
• Nepieņemiet lēmumu par aģenta izvēli uzreiz, vērsieties pie firmām, kuras ieteica sevi no pozitīvas puses.
 
• Ja jūs tomēr esat nolēmis izmantot komerciālās apbedīšanas firmas pakalpojumus, lūdziet cenrādi, izpētiet cenas, ko vēlaties pasūtīt,
 
• Lūdziet sniegt jums kalkulācijas projektu bēru pakalpojumiem un rūpīgi to pārskatāt pirms parakstīšanas,
 
• Neatdodiet mirušā cilvēka dokumentus, tiem, kam jus neuzticāt.
 
• par apmaksāto un faktiski sniegto pakalpojumu cenu, prasiet veikt pārrēķinu.
Vēlams, ja šo procedūru pārrauga kaut kas no tuviniekiem. Neuztraucieties par melnu aģentu nepatiesu līdzjūtību, viņi ir labi psihologi, ieeja uzticībā ir viena no viņu darba sastāvdaļām.
 
• Definējiet savas lomas un procesus starp radiniekiem, vēlams, ne tuvu, bet tiem, kuri spēj aukstasinīgi domāt,
 
• Izmantojiet paziņu ieteikumus, kuri jau ir saskarušies ar šādu situāciju, nekautrējieties lūgt padomu.
 
Uzticieties mūsu pieredzei. Apbedīšanas birojs RANTANS palīdzēs jums pienācīgi pavadīt cilvēku viņpasaulē ar cieņu un kvalitatīvi organizēt bēres, dažādus rituālus augstākajā līmenī. Mēs piedāvājam profesionālu atbalstu visu diennakti. Mūsu darba pieredze ir ilgāka par 30 gadiem. Mēs strādājam pēc principa – lai skumjas vienmēr būs gaišas. Konsultēties par jebkuriem interesējošiem jautājumiem varat pa diennakts informatīvo dienestu +371 67272289 vai +371 29262410 (rantans lv)Abbedīšanas pakalpojumu
kremācijas centrs RANTANS SIA
Artilērijas iela 46, Rīga, LV-1009
    +371 67272289, +371 29262410
Mēs būsim ar Jums jūsēja grūtajā brīdi.. Mūsu apbedīšanas firmas RANTANS reputācija ir garantija, ka sēru pasākums notiks cienīgi.
Atgriezties pie satura