Apbedīšanas pakalpojumi - viņpasaulē ar cieņu - Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|

Funeral SHOP Rantans SIA
Pāriet uz saturu

Līdzjūtības izteikšana

Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|
Līdzjūtības izteikšana un atbildes tai
 
 
Līdzjūtības izteikšanai ir jābūt ļoti lakoniskai. Un vienmēr rakstītai ar roku. Patiešām, jūs varat uzrakstīt uz savas vizītkartes ar zilu vai melnu tinti: " Izsaku dziļu līdzjūtību". Tas ir pats pieņemamākais, ja jūs pietiekoši labi nepazīstat cilvēkus, kuriem rakstāt.
 
 
Bieži tiek sūtītas telegrammas, kuru teksts ir pietiekoši standartizēts:
 
           "Esam dziļi satriekti par Jūsu smago zaudējumu. Jūtam līdzi. Ar mīlestību. Helēna un Edgars Krastiņi". (Uzvārds tiek nosaukts, ja jūs ar adresātu viens otru nesauciet vārdā.
 
 
           Vēstījums tiek adresēts nelaiķa atraitnei vai viņa tuvākajam cilvēkam: vecākiem, brālim, māsai. Vienmēr vajag rakstīt tuvākajam radiniekam, neatkarīgi no tā, vai jūs viņu pazīstat, vai nē. Kad tas tiek domāts laulātam pārim, jūsu lēmums adresēt vēstuli kādam vienam no viņiem vai viņiem abiem ir atkarīgs galvenokārt no īpašiem apstākļiem.
 
 
           Izsakot līdzjūtību nelaiķa ģimenei, ar kuru jūs neesat bijuši tuvu pazīstami, ir pietiekoši nosūtīt jūsu vizītkarti, augšpusē uzrakstot: "Ar visdziļāko līdzjūtību". Kartīte tiek nosūtīta nelaiķa pašam tuvākajam cilvēkam (piemēram, atraitnei, kas zaudējusi vīru, vai vecākiem, kas zaudējuši bērnu). Bet nevajadzētu uz konverta norādīt: "Un ģimenei". Ja jūs vēlaties izteikt līdzjūtību visai ģimenei , varat uzrakstīt: "Izsakām mūsu visdziļāko līdzjūtību jums visiem".
 
 
           Ir bezsirdīgi nekādā veidā nereaģēt uz drauga nāvi. Ja ziņa par viņa nāvi ir aizkavējusies, nekad nav par vēlu izteikt līdzjūtību, izdarīt personīgu vizīti, nosūtīt ziedus zaudējumu cietušajiem, uzrakstot siltu atbalsta vēstuli.
 
 
           Drauga mātei jūs varat uzrakstīt:
 
           "Dārgā Jansones k-dze!
 
 
           Jau vairākus gadus es neesmu redzējis  Edgaru, bet es pārdzīvoju spēcīgu satricinājumu, kad pie manis nonāca bēdīgā vēsts. Institūta laikā mēs ļoti draudzējāmies, kā viņš varbūt jums ir stāstījis, un turpinājām uzturēt sakarus, lai gan dzīvojām tālu viens no otra.
 
 
           Es ceru savā nākošajā braucienā uz Rīgu jūs apmeklēt un, ja tas ir iespējams, būt jums noderīgam.
 
 
           Patiesi jūsu.
 
           Mihails Stankēvičs".
 
 
           Tādās vēstulēs labāk izvairīties no vārdiem "miris", "nāve" un "nogalināts".
 
 
           Pilnīgi pietiek uzrakstīt labsirdīgu vēstuli, kura vairos vīrišķību un apliecinās jūsu līdzjūtību, nepieminot nāvi un skumjas zaudējuma dēļ. Piemēram:
 
 
           "Dārgā, Emma!
 
 
           Es Anitu vienmēr atcerēšos kā laimīgu, dejojošu bērnu, kuru es pirmo reizi ieraudzīju, kad viņai palika pieci gadi. Viņa vienmēr paliks mūsu sirdīs.
 
Ar mīlestību
 
Marija."
 
 
           Ja jūs savas firmas vārdā rakstīsiet līdzjūtības vēstuli tāda cilvēka radiniekam, kuru jūs esat iepazinuši galvenokārt kopīgā komercdarbībā, šo vēstuli var nodiktēt un nodrukāt.
 
 
           Atbildes uz līdzjūtības vēstulēm var tikt uzrakstītas jebkurā jums izdevīgā laikā, bet tām, protams, ir jābūt īsām, pat tad, ja jūs rakstāt tuvam draugam. Mūsdienās tās parasti tiek rakstītas uz parasta balta papīra bez sēru ierāmējuma.
Ziedojumi labdarībai
 
 
Dažreiz miršanas paziņojumā lūdz nesūtīt ziedus, bet gan izdarīt iemaksas  noteiktā labdarības fondā. Tādā gadījumā vajadzētu izrakstīt čeku un nosūtīt to uz šo fondu, norādot, ka summa tiek iemaksāta par godu kādas noteiktas personas piemiņai. Labdarības fonds izsūta ziedotājam  paziņojumu par ziedojuma saņemšanu (kuru var uzrādīt, maksājot nodokļus) un paziņo nelaiķa ģimenei par izdarīto ziedojumu, parasti - nenorādot summu.
 
 
Ģimenes pārstāvim vajag uzrakstīt ziedotājam īsu zīmīti, izsakot pateicību. Ja jūs neesat saņēmuši paziņojumu ar lūgumu nesūtīt ziedus un nosūtīsiet tos, ir jādara zināms ģimenei, ka tāda necieņas izrādīšana pret viņu vēlēšanos nav bijusi apzināta.
Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Darba pieredze vairāk ka 30 gadi. Mēs strādājam pēc principa - lai dzīve būtu gaiša.
Apbedīšanas birojs SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS
strādājot ar esošajiem un topošajiem klientiem, darbs tiek veikts kvalitatīvi un laicīgi.
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Kapu pieminekļi, kapu apmales, bēru izmaksas, bēru vainagi rīgā, ziedu piegāde, apbedīšanas birojs, ziedu kurjers, kapu plāksnes, apbedīšanas firma rīgā, cik izmaksa bēres, bēru mielasts rīgā, bēru organizēšana, apbedīšanas pakalpojumi, bēru mielasts, apbedīšanas izmaksas, cik maksā bēres, apbedīšanas birojs, apbedīšanas firma, apbedīšanas izmaksas, cik izmaksā bēres, kapu krusti cenas.Abbedīšanas pakalpojumu
kremācijas centrs RANTANS SIA
Artilērijas iela 46, Rīga, LV-1009
    +371 67272289, +371 29262410
Mēs būsim ar Jums jūsēja grūtajā brīdi.. Mūsu apbedīšanas firmas RANTANS reputācija ir garantija, ka sēru pasākums notiks cienīgi.
Atgriezties pie satura