Top.Mail.Ru

Pārvariet vēlmes un alkatību

Pāriet uz saturu

Pārvariet vēlmes un alkatību

Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres.
Pārvariet vēlmes  un alkatību
 
 
Tie, kas ir pārvarējuši vēlmes, kuras ir saistītas tikai ar savu ego, kļūst nesavtīgi. Kamēr kādu ir pārņēmušas vēlmes, viņš nevar būt apmierināts. Viņš zaudē kontroli pār savām jūtām. Alkatīgās tieksmes viņu apreibina. Bez šaubām, cilvēks nevar izvairīties no vēlmēm. Bet tās nevar būt neierobežotas. Vēlmes, kurām nav robežu, var beigties tikai ar sagrāvi. Uzplaukums no viņa attālinās. Kā tikai cilvēks sāks kontrolēt savas vēlēšanās, visas problēmas pašas no sevis atrisināsies.
 
 
Uzvarot alkatību, cilvēks iepazīst laimi. Alkatība ir otrs cilvēku nelaimju cēlonis. Alkatība attālina cilvēku no visiem laimes veidiem – materiālās, intelektuālās vai garīgās. Alkatība ir iemesls, kāpēc bagāti cilvēki, neraugoties uz visu viņu bagātību un spēku,  neizjūt  laimi. Tātad, cilvēkiem vajag izstumt alkatību no savām sirdīm. Kā to izdarīt? Kad viņi attīstīs sevī pašaizliedzības garu, alkatība izzudīs. Ar alkatību pārpildītās sirdīs nav vietas priekam un laimei. Jūs nevarat ieliet pienu glāzē, kas ir piepildīta ar ūdeni. Vispirms iztukšojiet glāzi, un tikai pēc tam piepildiet to ar pienu. Analoģiski, tieciet vaļā no alkatības un piepildiet savas sirdis ar nesavtīgu mīlestību pret visu un visiem. “Prātā, ko aizpilda ļaunas domas, nav vietas labām domām.” – saka Sai Baba.
 
 
Mīlestības iemiesojumi! Ņemiet vērā faktu, ka ātrais laika plūdums straujā tempā, līdzīgi kā kūst aisbergs, uzsūc sevī cilvēka dzīvei nolemto laiku. Noslēgums pienāk ātrāk, kā cilvēks uzzina par savu lomu dzīvē. Tas būtu kauns, ja cilvēka dzīve tiktu iztērēta pa tukšo tādā veidā.
 
 
Viens un daudzi
 
 
Cilvēks cieš no ļoti daudzām nelaimēm tāpēc, ka viņš nav sapratis dzīves mērķi. Pirmais, ko viņam vajadzētu saprast, ir tas, ka dievs ir viens, lai kādā vārdā to sauktu  un kādā Dievišķīgā izpausmes formā viņš tiktu pielūgts. Viens ir nolēmis kļūt par daudziem. “Dievs ir viens. Gudrais Viņu slavina dažādiem vārdiem.” (Vēdu izteikums). Vērotāju iztēle ir atbildīga par viena Dievišķīgā redzamo daudzveidīgumu. Saule ir tikai viena, bet tās atspulgs atspoguļojas bezgalīgi daudzos traukos. Analoģiski, Dievs dažādu būtņu sirdīs eksistē dažādās formās, un ar dažādām īpašībām.
 
 
Paša indivīda ķermenis ir pielīdzināms gredzena ratiem (vai svētnīcai). Dažādām ķermeņa daļām ir dažādas funkcijas, tāpat kā dažādām automašīnas detaļām. Četri dzīves mērķi – Taisnīgums, materiālā bagātība, vēlmes un Atbrīvošanās ir līdzīgi četriem riteņiem. Riteņiem ir jābūt piepildītiem ar ticības gaisu, bez kā tie nespētu ripot. Riteņi var kustēties tikai tad, kad tos pienācīgā veidā vada stūre. Stūres mehānisma lomu cilvēka ķermenī spēlē prāts. Lai prāts strādātu, ir jābūt ieslēgtam slēdzim (garīgajai apziņai). Vēders ir cilvēka gredzena ratu dzinējs. Barība, kuru jūs lietojat, ir benzīns. Kad jūs to saprotat, var sasniegt cilvēka eksistences galamērķi.  
Kapu pieminekļi, kapu apmales, bēru izmaksas, bēru vainagi rīgā, ziedu piegāde, apbedīšanas birojs, ziedu kurjers, kapu plāksnes, apbedīšanas firma rīgā, cik izmaksa bēres, bēru mielasts rīgā, bēru organizēšana, apbedīšanas pakalpojumi, bēru mielasts, apbedīšanas izmaksas, cik maksā bēres, apbedīšanas birojs, apbedīšanas firma, apbedīšanas izmaksas, cik izmaksā bēres, kapu krusti cenas.Atgriezties pie satura