Apbedīšanas pakalpojumi - viņpasaulē ar cieņu - Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|

Funeral SHOP Rantans SIA
Pāriet uz saturu

Pateicība par bēru ziediem

Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|
Pateicība par ziediem

 
 
Ja dvēseles aizlūguma dievkalpojums notiek mājās, viens no ģimenes locekļiem akurāti fiksē katru ziedu pušķi, izņemot kartītes un katrai otrā pusē vai piezīmju grāmatiņā norādot tā aprakstu: "dzeltenas rozes", bet nevis vienkārši "rozes", vai "tumši sarkanas neļķes", nevis vienkārši "pušķis".
 
 
Ziedus no nelaiķim pašiem tuvākajiem cilvēkiem vajadzētu ievietot kapā vai tā tuvumā, pat, ja iespaidīgāk izskatās ziedu pušķi, kas ir atsūtīti no sabiedriskajām organizācijām utml.
 
 
Kad dvēseles aizlūguma dievkalpojumu notur apbedīšanas biroja darbinieki, šie darbinieki savāc kartītes un izdara ģimenei nepieciešamos pierakstus. Apstāvēšanai notiekot baznīcā, zārks tiek uzstādīts pirms dievkalpojuma sākuma, ģimenes loceklis ierodas baznīcā agrāk, lai izvietotu ziedus un savāktu kartītes. Ziedus, naudas ziedojumus labdarībai nelaiķa piemiņas vārdā un mesas kartītes ir jāapstiprina saprātīgā laika periodā.
 
 
Apbedīšanas biroja īpašnieki parasti kā daļu no saviem pakalpojumiem piedāvā pateicības kartītes ar iegravētu tekstu, saliekamas vai vienkārtīgas.
 
 
Ja kāds no draugiem vai radiniekiem palīdz uzrakstīt dažas rindiņas pateicības kartītēs, kas ir pilnīgi pieņemami, viņam vajag pateikties adresātam zaudējumu cietušo vārdā un parakstīties savā vārdā. Lai gan ieteicamākas ir zīmītes, kas rakstītas ar roku, kad nepieciešams nosūtīt  simtus un pat tūkstošus zīmīšu, protams, var izmantot pateicības kartītes.
 
 
           Ja nelaiķim nav palikuši radinieki, viņa testamenta izpildītāji var uzņemties  bēru organizāciju. Viņi parasti izsūta nevārdiskas pateicības kartītes, kurās var būt teikts:
 
 
           "Jūsu līdzjūtības sūtījums sakarā ar (pilns vārds) k-ga nāves gadījumu ir augsti novērtēts". Vai: "Augstu novērtējam jūsu izteikto līdzjūtību", "Jūsu izteiktā līdzjūtība ar pateicību ir pieņemta un augstu novērtēta".
 
 
           Pateicības zīmītei par ziediem, mesas kartītei, ziedojumiem labdarībai vai telegrammām vajag saturēt nedaudzus vārdus, piemēram:
 
 
           "Dārgais ____________ k-gs!
 
           Tas ir ļoti mīļi no jūsu puses - padomāt par mums tik grūtā brīdī. Jūsu vijolītes bija skaistas un nomierinošas.
 
Patiesi jūsu,
 
Edgars Krastiņš."
Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Darba pieredze vairāk ka 30 gadi. Mēs strādājam pēc principa - lai dzīve būtu gaiša.
Apbedīšanas birojs SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS
strādājot ar esošajiem un topošajiem klientiem, darbs tiek veikts kvalitatīvi un laicīgi.
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
 
Kapu pieminekļi, kapu apmales, bēru izmaksas, bēru vainagi rīgā, ziedu piegāde, apbedīšanas birojs, ziedu kurjers, kapu plāksnes, apbedīšanas firma rīgā, cik izmaksa bēres, bēru mielasts rīgā, bēru organizēšana, apbedīšanas pakalpojumi, bēru mielasts, apbedīšanas izmaksas, cik maksā bēres, apbedīšanas birojs, apbedīšanas firma, apbedīšanas izmaksas, cik izmaksā bēres, kapu krusti cenas.Abbedīšanas pakalpojumu
kremācijas centrs RANTANS SIA
Artilērijas iela 46, Rīga, LV-1009
    +371 67272289, +371 29262410
Mēs būsim ar Jums jūsēja grūtajā brīdi.. Mūsu apbedīšanas firmas RANTANS reputācija ir garantija, ka sēru pasākums notiks cienīgi.
Atgriezties pie satura