Apbedīšanas pakalpojumi - viņpasaulē ar cieņu - Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|

Funeral SHOP Rantans SIA
Pāriet uz saturu

Svinīga slavinājuma runa

Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|
Panegiriks
 
 
 
Panegiriku (svinīgu slavinājuma runu) var noturēt priesteris, tuvs nelaiķa draugs vai radinieks (parasti vīrietis), ja priesteris viņu nav personīgi pazinis.
 
 
Tuvs cilvēks atceras būtiskus sīkumus un galvenos brīžus mirušā dzīvē. Ir jāizvairās no liekas slavināšanas. Panegirikam jābūt atturīgam, īsam, bez tādos gadījumos nevajadzīgās asprātības.
 
 
Piedalīšanās dvēseles aizlūguma dievkalpojumā
 
 
Tajā gadījumā, ja miršanas paziņojumā nav teikts: "Privāts dievkalpojums", nelaiķa draugs vai jebkurš paziņa vai viņa ģimene var ierasties dievkalpojumā. Ja tas notiek baznīcā, var piedalīties arī nepiederošas personas.
 
Tuvi draugi vai radinieki atbildīgajam par bērēm var palūgt atļauju piedalīties bērēs. Taču viņiem vajadzētu būt pārliecinātiem par to, ka viņu klātbūtne sniegs mierinājumu nelaiķa ģimenes locekļiem, kuri parasti vēlas palikt vieni ar priesteri, kurš notur īsu noslēguma ceremoniju.
Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Darba pieredze vairāk ka 30 gadi. Mēs strādājam pēc principa - lai dzīve būtu gaiša.
Apbedīšanas birojs SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS
strādājot ar esošajiem un topošajiem klientiem, darbs tiek veikts kvalitatīvi un laicīgi.
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Kapu pieminekļi, kapu apmales, bēru izmaksas, bēru vainagi rīgā, ziedu piegāde, apbedīšanas birojs, ziedu kurjers, kapu plāksnes, apbedīšanas firma rīgā, cik izmaksa bēres, bēru mielasts rīgā, bēru organizēšana, apbedīšanas pakalpojumi, bēru mielasts, apbedīšanas izmaksas, cik maksā bēres, apbedīšanas birojs, apbedīšanas firma, apbedīšanas izmaksas, cik izmaksā bēres, kapu krusti cenas.Abbedīšanas pakalpojumu
kremācijas centrs RANTANS SIA
Artilērijas iela 46, Rīga, LV-1009
    +371 67272289, +371 29262410
Mēs būsim ar Jums jūsēja grūtajā brīdi.. Mūsu apbedīšanas firmas RANTANS reputācija ir garantija, ka sēru pasākums notiks cienīgi.
Atgriezties pie satura