Apbedīšanas pakalpojumi - viņpasaulē ar cieņu - Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|

Funeral SHOP Rantans SIA
Pāriet uz saturu

Vizītes sakarā ar nāves gadījumu

Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|
Vizītes sakarā ar nāves gadījumu
 
 
Arī šajā jautājumā ir vērts izmantot ārvalstu pieredzi. Tagad, kad zārks ar nelaiķa miesām vairumā gadījumu tiek novietots morga vai kapelas kapličā, nevis mājās, cilvēki bieži vien nevar saprast, uz kurieni viņiem jādodas vizītē.
 
 
Tuvākie draugi un radinieki pēc vēlēšanās var doties gan uz mājām, gan uz kapliču. Kapličā viņi ierakstās apmeklētāju žurnālā. Ierakstam ir jābūt oficiālam: "Leimaņa k-gs ar k-dzi", nevis "Ruta un Jānis Leimaņi", un vīrs vai sieva parakstās par abiem.
 
 
Laulātie draugi parakstās atsevišķi tikai tad, ja viņi ir ieradušies atsevišķi. Tā tiek darīts tādēļ, lai ģimene redzētu visus parakstus.
 
 
Tiek uzskatīts par pareizu īsā veidā paust savu pateicību, ko var uzticēt ģimenes pārstāvim.
 
 
Vārdus vajag rakstīt skaidri, jo kaut kādus ķeburus salasīt nebūtu iespējams un tāda neuzmanība var aizskart cilvēku jūtas.
 
 
Lai gan vizītes sakarā ar nāves gadījumu neprasās pēc apstiprinājuma un parasti tas netiek darīts, īpašos gadījumos ģimene var vēlēties izteikt pateicību par tādu vizīti, īpaši, ja apmeklētājs ir atnācis laikā, kad neviens no tuviniekiem nav bijis uz vietas, un viņš nav varējis personīgi izteikt savu līdzjūtību.
 
 
Kaut kādam ģimenes loceklim ir jābūt uz vietas tajā dienā un vakarā, kad ir sagaidāmas šādas vizītes.

Dvēseles aizlūguma dievkalpojums
 
 
Pirms dvēseles aizlūguma dievkalpojuma atstāt zārku atvērtu vai aizvērtu,  to izlemj ģimene.
 
 
Jūdiem un pie bīskapa baznīcas piederošajiem zārks vienmēr ir aizvērts.
 
 
Katoļiem pēc sena paraduma dvēseles aizlūguma dievkalpojuma laikā baznīcā zārks tiek atvērts tikai tad, ja tiek apglabāts garīdznieks vai augstu stāvoša laicīga persona.
Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Darba pieredze vairāk ka 30 gadi. Mēs strādājam pēc principa - lai dzīve būtu gaiša.
Apbedīšanas birojs SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS
strādājot ar esošajiem un topošajiem klientiem, darbs tiek veikts kvalitatīvi un laicīgi.
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Kapu pieminekļi, kapu apmales, bēru izmaksas, bēru vainagi rīgā, ziedu piegāde, apbedīšanas birojs, ziedu kurjers, kapu plāksnes, apbedīšanas firma rīgā, cik izmaksa bēres, bēru mielasts rīgā, bēru organizēšana, apbedīšanas pakalpojumi, bēru mielasts, apbedīšanas izmaksas, cik maksā bēres, apbedīšanas birojs, apbedīšanas firma, apbedīšanas izmaksas, cik izmaksā bēres, kapu krusti cenas.Abbedīšanas pakalpojumu
kremācijas centrs RANTANS SIA
Artilērijas iela 46, Rīga, LV-1009
    +371 67272289, +371 29262410
Mēs būsim ar Jums jūsēja grūtajā brīdi.. Mūsu apbedīšanas firmas RANTANS reputācija ir garantija, ka sēru pasākums notiks cienīgi.
Atgriezties pie satura