Apbedīšanas pakalpojumi - viņpasaulē ar cieņu - Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|

Funeral SHOP Rantans SIA
Pāriet uz saturu

Ziedi uz bērēm

Apbedīšanas birojs| bēres rīgā| morgs| kremācija|
Ziedi uz bērem
 
 
           Dažreiz miršanas paziņojumā tiek norādīts: "Lūdzu, bez ziediem", un tādu lūgumu noteikti vajag ņemt vērā. Dažās protestantu bērēs ģimene vēlas, lai uz zārka tās vārdā tiktu uzlikts tikai viens vainags.
 
 
           Tomēr vajag atcerēties, ka ziedi nekad netiek sūtīti uz bērēm, kas tiek organizētas atbilstoši ortodoksālo jūdu ceremonijām. Bieži vien tie nav vēlami arī konservatīvu reformistu  jūdu bērēs. Nav vērts sūtīt ziedus arī uz katoļu baznīcu, jo tos tajā var neienest (ir atļauts tikai viens zariņš no ģimenes un dažreiz - altāra izgreznošana). Tomēr ziedi bieži tiek nosūtīti uz bēru namu (apglabāšanas firmu) un no turienes aizvesti uz kapsētu, lai gan tie nav pabijuši baznīcā.
 
 
Dvēseles aizlūguma dievkalpojuma gadījumā bīskapa  baznīcā iekšā tiek laisti tikai ziedi no ģimenes, pārējos var atstāt ārpusē līdz brīdim, kad būs jāiet uz kapsētu.  
 
 
Kad ziedi tiek nosūtīti uz dvēseles aizlūguma dievkalpojumu, tiem pievieno vienkāršu baltu kartīti ar sūtītāja vārdu vai vizītkarti (laulātiem draugiem), uz kuras pa diagonāli tiek novilkta sēru līnija. Tuvi draugi ar roku pieraksta: "Ar visdziļāko līdzjūtību no Žannas un Līzas", aploksne tiek adresēta vienkārši:
 
 
           Pētera Andersona (kunga) bērēm
 
           Apbedīšanas birojs "Rantan"
 
           Artilērijas ielā 34
 
           Rīga
 
           
 
           Ja dievkalpojumam jānotiek baznīcā, bet ķermenis atrodas morgā, nelaiķa draugi tūlīt pēc tam, kad ir uzzinājuši par nāvi, var nosūtīt ziedus uz apbedīšanas biroju vai baznīcu, lai tie tur nokļūtu dievkalpojuma laikā. Pēdējā gadījumā ziedus vajag adresēt tā:
 
           Pētera Andersona (kunga) bērēm
 
           Svētās Trīsvienības baznīca
 
           Adrese:_____________________
 
           Piemiņas Dievkalpojums otrdien, plkst. 2 dienā.
 
 
           Pie ziediem tiek pievienota parasta kartīte, kādu izmanto ziedu pušķiem, tai uz otras puses  tiek norādīts sūtītāja vārds un adrese. Tas palīdzēs ģimenei izteikt savu pateicību.

 
Ziedi pēc bērēm
 
 
Nelaiķa tuviniekiem aizvien pierastāk kļūst nosūtīt ziedus nelaiķa ģimenei  jau pēc bērēm (izņēmums ir ortodoksālie jūdi). Tos vajag adresēt sievietei  - mājas saimniecei.
 
 
Pavadošajā kartiņā ir nepieciešams izvairīties pieminēt zaudējumu. Tajā var rakstīt: "Domās esam kopā ar jums, Līvija un Oļegs Pogodini".
 
 
Uzvārds tiek norādīts personības noteikšanai, ja vien ziedu sūtītāji un saimniece viens otru nesauc vārdā.
Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Darba pieredze vairāk ka 30 gadi. Mēs strādājam pēc principa - lai dzīve būtu gaiša.
Apbedīšanas birojs SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS
strādājot ar esošajiem un topošajiem klientiem, darbs tiek veikts kvalitatīvi un laicīgi.
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Kapu pieminekļi, kapu apmales, bēru izmaksas, bēru vainagi rīgā, ziedu piegāde, apbedīšanas birojs, ziedu kurjers, kapu plāksnes, apbedīšanas firma rīgā, cik izmaksa bēres, bēru mielasts rīgā, bēru organizēšana, apbedīšanas pakalpojumi, bēru mielasts, apbedīšanas izmaksas, cik maksā bēres, apbedīšanas birojs, apbedīšanas firma, apbedīšanas izmaksas, cik izmaksā bēres, kapu krusti cenas.Abbedīšanas pakalpojumu
kremācijas centrs RANTANS SIA
Artilērijas iela 46, Rīga, LV-1009
    +371 67272289, +371 29262410
Mēs būsim ar Jums jūsēja grūtajā brīdi.. Mūsu apbedīšanas firmas RANTANS reputācija ir garantija, ka sēru pasākums notiks cienīgi.
Atgriezties pie satura