Top.Mail.Ru

Pieminekļi| Kapu pieminekļi| Pieminekļi Rīgā| - Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres.

Pāriet uz saturu
Piemineklis simbolizē cilvēka dzīvību kā ari cilvēka vēsturi, iemūžināta akmenī.
 
Lai godinātu mīļotā mirušā atmiņu, tas ir mazākais ko mēs varam darīt viņa laba. Uzņēmums, kas piedāvā pieminekļu izgatavošanu un uzstādīšanu,ir skumja nodarbošanās, bet reti mums izdodas no ta izvairīties. Braucot pie mīļotā uz kapiem, mēs gribam redzēt labi turētu, labiekārtotu zemes gabalu ar skaistu pieminekli.
Pieminekļu izgatavošana ir sarežģīts un daudzpakāpju process, un bieži vien tas nav piedāvāts bez apdares.

Kapu pieminiekļi un kapu apmales
Mūsu meistari ir radoši. Uz akmeņiem izgatavotie portreti atspoguļo attēlotā cilvēka personīgās īpašības, dziļumu un individualitāti. Mums ir svarīgi izveidot pieminekli tādā veidā, lai neradītu nekādas klientu sūdzības. Mēs piedāvājam visu veidu pieminekļus ar jebkādu sarežģītību un veiktspēju. Pieminekļi un citi augstas kvalitātes melnā un krāsainā granīta izstrādājumi no Zviedrijas, Somijas un vietējā granīta (laukakmens). Mēs piedāvājam vienkāršus un ekskluzīvus dažāda lieluma pieminekļus, granīta vai betona kapu pieminekļus un kapu apmales. Mēs esam iesaistīti pieminekļu izgatavošanā, apbedījumu vietu uzstādīšanā un uzlabošanā.
 
Šodien dubulto pieminekļi ir pieprasīti biežāk nekā citi, jo tos aprēķina vienlaicīgi diviem mirušiem, parasti vīram un sievai. Horizontālie pieminekļi, kā tos dažreiz sauc, var veidot kā kopīgu elementu vai divu atsevišķu plākšņu formā, starp kurām bieži tiek izveidots figūrveida ieliktnis vai krusts. Pamatojoties uz nosaukumu, ir loģiski pieņemt, ka tradicionāli klienti pasūta dubultā pieminekļa kapu, kurā tiek apglabāti divi vai vairāki mirušie. Visbiežāk šie produkti tiek pasūtīti ģimenes kapiem.
 
Pieminekļiem vispieprasītākais materiāls ir granīts, kurš ir slavens ar ilgu kalpošanas laiku, praktiskumu un ārējo lielumu.
 
Varbūt ir daudz uzņēmumu, kas piedāvā pieminekļu ražošanu, kuru cena ir aizdomīgi zema. Domājiet, vai augstas kvalitātes piemineklis var būt neticami lēts? Un vai ir vērts uzticēties šādiem atbildīgajiem uzņēmumiem, kas neietekmē uzticēšanos?
Apbedīšanas pakalpojumi no 426 EUR
Apbedīšanas pakalpojumi no 426 EUR
Mūsu kompānija SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS piedāvā pieminekļus par diezgan saprātīgām cenām. Pieminekļa pasūtīšana ar uzstādīšanu mūsu uzņēmumā ir pirmkārt jūsu pārliecība, ka jūs varēsiet cienīgi saglabāt tuvā cilvēka atmiņu. Protams, jūs vienmēr varat mēģināt patstāvīgi uzstādīt pieminekli, taču ir iespējams ka radītā kļūda var izraisīt kapakmeņu iznīcināšanu, kas novedīs pie nevajadzīgas laika un nervu izšķiešanas. Pieminekļu uzstādīšana, tāpat kā jebkura cita veida montāžas darbi, prasa zināmas zināšanas un prasmes, un šajā jomā ne mazāk svarīgi ir pieredze šajā jomā.
  
Montāža un monumenta demontāža

Bieži vien mūsu klienti pasūta pieminekļus ar atkārtotu instalēšanu, lai aizstātu vecos vai iznīcinātos produktus. Mēs arī veicam šādus pakalpojumus, jo monumenta demontāža prasa laiku kā arī atbilstošu apmācību no uzstādīšanas komandas, kā arī nepieciešamo tehnisko aprīkojumu. Mēs neiesakām veikt šos darbus pašiem drošības apsvērumu dēļ.
Jāatzīmē, ka pieminekļu uzstādīšana jāveic ne ātrāk kā sešus mēnešus vai pat gadu pēc bērem. Tas ir nepieciešams, lai zeme varētu pilnībā nosēsties. Nav ieteicams uzstādīt pieminekli ziemā,ja gaisa temperatūra ir zemāka par 5 grādiem, tad labāk pagaidīt līdz pavasarim.
Neatkarīgi no izvēlētās uzstādīšanas iespējas, jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu speciālisti pieminekļu uzstādīšana ir augsta līmeņa profesionaļi, saprātīgas cenas, uzticamība un precizitāte. Kapu noformējums, kuru pie mums pasūta, kalpos daudzus gadus kā cienīgs iemiesojums mīļotā atmiņā.
Daudzu gadu pieredze kapu pieminekļu ražošanā un apbedīšanas pakalpojumu sniegšanā, ļaus mums rast risinājumu jebkurā situācijā;
mūsu darbinieki ir līdzjūtigi un atsaucīgi. Sarežģītā situācijā vēršoties pie mums, jūs varat būt droši, ka jūs atradīsiet līdzjūtību un izpratni.
Kapu pieminiekļi un apmales
Apbedīšanas pakalpojumi no 426 EUR
Kapu pieminiekļi un apmales
Kapu pieminiekļi un apmales

Piezvaniet mūsu speciālistam un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju par pieminēkļiem
mob. 23993977 Inese (www.soulgarden.lv)
Apbedīšanas birojs SIA Rituālo pakalpojumu kremācijas centrs RANTANS strādājot ar esošajiem un topošajiem klientiem, darbs tiek veikts kvalitatīvi un laicīgi. Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu aģenti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus. cenas
Bēres. Bēru vainagi. Rīgas kremācijas centrs. Cik maksā kremēšana. Kremēšana. Bēres apģērbs. Bēru vainagi cenas. Beru vainagi. Urnas apbedīšana. Vainagi bērēm. Bēru ceremonija. Apbedīšanas pakalpojumi riga. Zārki. Bēru organizēšana. Apbedīšanas biroji rīgā. Rantans. Apbedīšanas birojs. Apbedīšanas pakalpojumi. Morga pakalpojumi. Zārku izgatavošana.
Artilērijas 46, Rīga| Apbedīšanas birojs Rantans| Apbedīšanas firma Rantans|
Atgriezties pie satura