Top.Mail.Ru

Kapu sveces |Kapu sveces pirkt| Sveces cena| Kapu sveces cena| - Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres.

Pāriet uz saturu
Kapu sveces, kapu aksesuāri
Daudzi Latvijas iedzīvotāji kapos aizdedz sveces mirušo tuvinieku piemiņai. Atzīmējot Mirušo piemiņas dienu, daudzi Latvijas iedzīvotāji devās uz kapiem, lai, aizdedzot sveces, pieminētu mirušos tuviniekus un draugus.
Svece ir siltuma un gaismas simbols. Nenoliedzami tai piemīt arī kaut kas maģisks un netverams. Svece ir neaizstājams palīgs mirušajām, dziedniekiem, astrologiem un cilvēkiem, kas strādā ar tā dēvētajām smalkajām enerģijām.
Mirušo piemiņas dienā tiek iedegtas svecītes par godu aizgājušo piemiņai un kapos vai baznīcās notiek atceres dievkalpojumi.
Liturģiskais gads dalās trīs ciklos - Ziemassvētku, Lieldienu un Vasarsvētku ciklos. Lieldienu cikls sākas devītajā svētdienā pirms Lieldienām un beidzas Vasarsvētkos, kad sākas nākamais liturģiskā gada cikls. Savukārt Vasarsvētku cikls beidzas Mūžības svētdienā, kad beidzas arī Baznīcas liturģiskais gads.

Apbedīšanas pakalpojumi Rīgā

Pirms aizdedzināt sveci, vajag piesātināt to ar savu enerģiju, paturot rokās un sūtot svecei labas domas vai kādu savu vēlēšanos. Sveces uguns atbrīvo no negatīvās enerģijas.  Uguns enerģija attīra cilvēka astrālo ķermeni. Pareizticīgo baznīcās cilvēkiem, noņemot ļauno aci, izmanto baznīcas sveces.
Pastāv uzskats, ka bērēs, sveces uguns sadedzina negatīvo enerģiju un, skātot no parapsiholoģijas viedokļa, sveces liesma norāda dvēselej uz viņas ceļu Viņpasaulē.

apbedīšanas izmaksas
apbedīšanas izmaksas
apbedīšanas izmaksas
apbedīšanas izmaksas

Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Bēres. Bēru vainagi. Rīgas kremācijas centrs. Cik maksā kremēšana. Kremēšana. Bēres apģērbs. Bēru vainagi cenas. Beru vainagi. Urnas apbedīšana. Vainagi bērēm. Bēru ceremonija. Apbedīšanas pakalpojumi riga. Zārki. Bēru organizēšana. Apbedīšanas biroji rīgā. Rantans. Apbedīšanas birojs. Apbedīšanas pakalpojumi. Morga pakalpojumi. Zārku izgatavošana.
Svece (bāznicas)
Apbedīšanas piedērumi
Sveces uguns atbrīvo no negatīvās enerģijas. Uguns enerģija attīra cilvēka astrālo ķermeni. Pareizticīgo baznīcās cilvēkiem, noņemot ļauno aci, izmanto baznīcas sveces. Pastāv uzskats, ka bērēs, sveces uguns sadedzina negatīvo enerģiju un, skatot no parapsiholoģijas viedokļa, sveces liesma norāda dvēselei uz viņas ceļu Viņpasaulē.
Ir pieejams
0.70 €(bez С учетом налога)
Pievienot
Kremācija | Kremēšana| Kremācijas centrs
Atgriezties pie satura