Top.Mail.Ru

Pelnu urnas - Personīgi un cienīgi apbedīšanas risinājumi - "Apbedīšanas birojs - apbedīšanas pakalpojumi - kremācija | bēres"

"Rantans - Apbedīšanas birojs Rīgā | Bēres, Kremācija un Apbedīšanas pakalpojumi"
Pāriet uz saturu
Miruša cilvēka pelnu urna ir emocionāli un simboliski svarīgs objekts, kas palīdz saglabāt atmiņu par mīļoto cilvēku. Bieži vien cilvēki izvēlas pelnu urnu kā veidu, kā turēt tuvu sev savu mīļoto cilvēku, kurš ir aizgājis.
Pelnu urnas ir dažādu izmēru, krāsu un materiālu, piemēram, keramikas, stikla, metāla vai koka. Daži cilvēki izvēlas pelnu urnas ar simboliem, kas saistīti ar to, ko viņi uzskata par svarīgu savā dzīvē vai mīļotā cilvēka dzīvē.

Pelnu urnu var glabāt mājās, kapavietā vai citā vietā, kas ir nozīmīga cilvēkam, kurš ir aizgājis. Tas ir personisks lēmums, kas būtu jāpieņem, ņemot vērā personīgās vēlmes un apstākļus.

Ir svarīgi atcerēties, ka pelnu urna ir ne tikai fiziska priekšmeta, bet arī emocionāls simbols, kas palīdz saglabāt atmiņu par mīļoto cilvēku. Tas var būt svarīgs elements sāpju un zaudējuma procesā, kā arī palīdzēt cilvēkiem atcerēties par mīļotā cilvēka dzīvi un mantojumu.

Kopumā, pelnu urna ir svarīgs un personisks elements, kas palīdz saglabāt atmiņu par mīļoto cilvēku, kurš ir aizgājis. Tas ir emocionāli un simboliski svarīgs objekts, kas var palīdzēt cilvēkiem pārvarēt sāpes un turpināt dzīvot, zinot, ka viņu mīļotais cilvēks vienmēr būs ar viņiem.

Atbilstoši Latvijas Republikas teritorijā spēkā esošai likumdošanai urnu (kapsulu) ar mirušā pelniem var glabāt kolumbārija (vieta līdzīgi kapiem, kur pēc kremācijas glabā urnas ar mirušo pelniem), var apglabāt kapos, var mirušā pelnus izkaisīt, kā arī rīkoties citādi, ņemot vērā mirušā vai piederīgo izteikto gribu, piemēram, glabāt mājās vai kādā citā mirušajam vai piederīgajiem nozīmīgā vietā.
 
Jautājums par turpmāko rīcību ar mirušā pelniem ir vairāk jautājums par tiesībām uz brīvu izvēli, izlemšanu un tiesībām uz pēdējo gribu, kuru pēc iespējas ir jāīsteno un jārespektē.
kremēšanas izmaksas
kremēšanas izmaksas
kremēšanas izmaksas
kremēšanas izmaksas
kremēšanas cenas

Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).
Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.
Bēres. Bēru vainagi. Rīgas kremācijas centrs. Cik maksā kremēšana. Kremēšana. Bēres apģērbs. Bēru vainagi cenas. Beru vainagi. Urnas apbedīšana. Vainagi bērēm. Bēru ceremonija. Apbedīšanas pakalpojumi riga. Zārki. Bēru organizēšana. Apbedīšanas biroji rīgā. Rantans. Apbedīšanas birojs. Apbedīšanas pakalpojumi. Morga pakalpojumi. Zārku izgatavošana.
Atgriezties pie satura